Doprava a montáž regálů

Revize regálů

Zaměření a návrh regálů

ZAMĚŘENÍ A NÁVRH REGÁLOVÝCH SYSTÉMŮ

Pomůžeme vám s realizací vašeho regálového vybavení. Neváhejte se na nás obrátit.

Naše firma si zakládá na prozákaznickém přístupu a proto nechceme jen prodávat naše produkty, chceme, aby naši zákazníci byli spokojení jak s kvalitou regálů o kterou se stará naše plnoautomatizovaná výrobní linka, tak s užitnou hodnotou, z toho důvodu Vám nabízíme bezplatné zaměření, konzultaci a návrh vašeho skladu v grafickém editoru.

Chceme pro Vás optimalizovat výdaje a ke každé zakázce přistupujeme individuálně s ohledem na Vaše potřeby skladování. Například přizpůsobení rozměru polic ukládanému zboží pro eliminaci tzv. “hluchých” míst, pro zjednodušení uvedu ukázku z praxe: ukládáme krabice o šířce 600 mm a police je široká 1000 mm, krabice se do police sice vejde, ale vzniká 400 mm nevyužitelného prostoru. Regál poté ztrácí víc jak 40% ze své užitné hodnoty.

Jsme ochotni vám naše produkty prezentovat, případně se na ně po telefonické domluvě můžete sami přijet podívat do našeho skladu regálů v Chotusicích nebo do kanceláře v Praze.

 

Něco málo o zaměření

Naši odborníci jsou vybaveni laserovými dálkoměry, pro přesné a rychlé měření Vašeho skladu. Zaměření regálových prostor trvá cca 20-30 minut dle členitosti a složitosti měřených prostorů. Součástí zaměření je malá konzultace se zákazníkem, kde zjistíme vaše priority a požadavky na skladování.

 

 

Co zohlednit při výběru regálu:

  • hmotnost a rozměry ukládaného materiálu
  • rozměry skladu
  • frekventovanost obsluhy regálu