Zaměření a návrh regálů VARIMO

Výrobní linka na policové regály VARIMO.

Zaměření, konzultace a návrh skladu ZDARMA

Zakládáme si na prozákaznickém přístupu, a proto nechceme jen slepě prodávat naše produkty. Chceme, abyste byli spokojeni jak s kvalitou regálů, o kterou se stará naše plnoautomatizovaná výrobní linka, tak i s jejich užitnou hodnotou. Z toho důvodu Vám nabízíme bezplatné zaměření, konzultaci a návrh vašeho skladu v grafickém editoru.

Pomůžeme vám ušetřit místo i peníze

Chceme vám pomoci optimalizovat vaše výdaje a tak ke každé zakázce přistupujeme individuálně s ohledem na vaše potřeby skladování. Například přizpůsobení rozměru polic ukládanému zboží pro eliminaci tzv. “hluchých” míst.

Jsme připraveni vám naše produkty prezentovat, případně se na ně po telefonické domluvě můžete sami přijet podívat do našeho skladu regálů v Chotusicích nebo do kanceláře v Praze.

Jak zaměřujeme skladovací prostory?

Naši odborníci jsou vybaveni laserovými dálkoměry pro přesné a rychlé měření vašeho skladu. Zaměření regálových prostor trvá cca 20-30 minut dle členitosti a složitosti měřených prostorů. Součástí zaměření je malá konzultace s vámi, kdy zjistíme vaše priority a požadavky na skladování.

Co zohlednit při výběru regálu:

Napište si o zaměření ZDARMA

Zaměření skladu ZDARMA

Zajímá vás, na kolik by vás vyšla regálová sestava na míru vašeho skladovacího prostoru? Pošlete nám nezávaznou poptávku zaměření.

Napište nám, kde se nachází vaše skladovací prostory a kdy jste na místě k dispozici.

My se vám ozveme zpět, probereme případné detaily a domluvíme se na termínu zaměření.

Zaměření skladu ZDARMA pro policové regály VARIMO.

Děkujeme za váš dotaz!

Co nejdříve vás budeme kontaktovat.