Speciální regálové instalace

Potřebujete regál nebo speciální regálové instalace na míru? Pro VARIMO žádný problém!

Kromě standardního využití policových regálů lze systém VARIMO také přizpůsobit pro různá specifická využití. Pomocí uzpůsobení samotné regálové konstrukce společně s použitím vhodných doplňků můžeme dosáhnout použitelnosti regálů i ve speciálních provozech.

Speciální regálové instalace

Regály VARIMO dokážeme modifikovat do jiných nábytkových částí. Nejvíce využívanou variací je přetvoření regálového systému na pracovní nebo balící stoly plynule navazující na regálové sestavy. Samotná konstrukce stolu využívá uzpůsobené části regálu a je osazena pracovní deskou z příslušného materiálu dle potřeb zákazníka.

Další variantou je umístění policového regálu VARIMO na kolečka a využít ho jako mobilní úložný prostor. Můžete tak přesunout uložený materiál vždy na požadované místo.

Regály VARIMO lze opatřit různými výplněmi (ať už bočními nebo zadními), které mohou být jak síťované, tak plné a z různých materiálů. Mezi nejčastější varianty patří drátěné sítě, pozinkované nebo lakované plechy, laminované desky s různým dekorem, atd.

Spolu se zakrytováním regálů souvisí další z možností specifikace – kompletní zakrytování včetně uzavření přední části uzamykatelnými dveřmi. Tím vznikne regálová skříň. Opět si můžete vybrat z různých modifikací materiálů a provedení, jako jsou klasické nebo posuvné dveře a různé typy zamykání.

Jedním z možných specifikací jsou například regály pro hasiče k ukládání výstroje. Vhodně rozmístěné police, zesílená stabilní konstrukce a síťované boční a zadní strany tvoří dohromady celek perfektně přizpůsobený potřebám hasičů, kde každá část výstroje najde své místo.

Napište nám nezávaznou poptávku na speciální regálovou sestavu

Nezávazná poptávka

Potřebujete speciální regálovou sestavu nebo nábytkový díl? Zajímá vás cena? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

Napište nám, jaký typ regálu, sestavy nebo nábytku a v jakém rozmezí potřebujete.

My se vám ozveme zpět, probereme případné detaily a následně vám zašleme cenovou kalkulaci ZDARMA.

Zaměření skladu ZDARMA pro policové regály VARIMO.

Podívejte se na regály VARIMO a další na našem eshopu.

Navrhněte si vlastní regálovou sestavu v online konfigurátoru.

Zjistěte více o všech našich produktech a službách.

Děkujeme za váš dotaz!

Co nejdříve vás budeme kontaktovat.