Regály VARIMO ve skladu

Skladové regály, které se přízpůsobí vašemu skladu i vašemu zboží

Stavebnicový systém, který snadno a rychle smontujete.

Variabilní a přizpůsobitelné každému prostoru.

Stabilní, bezpečné a odolné ocelové regály s certifikací.

Nosnost na polici až 350 kg.

Se zaměřením, návrhem a dopravou se můžete spolehnout na nás.

Policový systém VARIMO je velmi oblíbený ve všech druzích skladů

Vzhledem ke své variabilitě jej lze instalovat jak do příručních skladů, tak i do rozsáhlých skladových areálů. Rozměry a rozvržení policových regálů VARIMO se snadno přizpůsobí skladovacím podmínkám, ať už se jedná o pár regálových sloupců a nebo o vybavení celé skladové haly.

Skladové egály je možné navrhnout a uspořádat dle vašich potřeb tak, že poskytují přehledné řazení jednotlivých výrobků do polic a snadné vyskladňování a naskladňování.

Mezi zajímavé přednosti regálového systému VARIMO patří variabilita sestavení, která umožňuje průběžnou změnu hloubky regálu v rámci jedné sestavy. Tím lze regály efektivně vyplnit různá zákoutí a výklenky skladovacích prostor.

Vlastnosti skladových regálů VARIMO

Pevná a stabilní konstrukce

Pevná a stabilní konstrukce regálů VARIMO vám dovoluje ukládat prakticky jakékoliv volně ložené zboží. Od pneumatik, přes šanony až po šroubky v plastových boxech – unikátní kombinace vyztužených polic a promyšlených rámů unese téměř cokoliv, co potřebujete skladovat.

Povrchová úprava

Vaše regály VARIMO odolají náročnému prostředí, nerezaví, nerozklíží se vlhkem a nepoškrábou. Zároveň svým provedením nijak neohrožují celistvost vašeho skladovaného zboží nebo archiválií. To vše díky kvalitní povrchové úpravě pozinkováním.

Standardizované rozměry

V případě archivačních regálů vám usnadní život regály VARIMO, které dodáváme v typizovaných rozměrech pro skladování nejběžnější dokumentace. Tomu odpovídá příslušná hloubka police pro jednořadé i oboustranné ukládání. A zároveň i světlá délka a výška police, které tak minimalizují omezení pro vkládání a vyjímání příslušných dokumentů.

Doplňky a příslušenství

Usnadněte si skladování zboží a dokumentů s praktickými doplňky pro všemožné účely. Pohodlí při skladování dokumentů vám zajistí různé druhy zarážek a dělicích přepážek nebo výsuvů. Praktické jsou také boční a zadní výplně z různých materiálů. Regál opatřený výplněmi můžete uzavřít i dveřmi se zamykáním – získáte tak regálovou skříň.

Podívejte se na regály VARIMO a další na našem eshopu.

Navrhněte si vlastní regálovou sestavu v online konfigurátoru.

Zjistěte více o všech našich produktech a službách.