KOVOVÉ POLICOVÉ REGÁLY VARIMO

blank
blank

 SKLADOVÉ REGÁLY

Mezi nejběžnější využití kovových policových regálů patří skladování běžného materiálu a zboží. Policový systém VARIMO proto nachází velké oblíbení ve všech druzích skladů. Vzhledem ke své variabilitě jej lze instalovat jak do příručních skladů, tak i do rozsáhlých skladových areálů. Rozměry a rozvržení policových regálů VARIMO se snadno přizpůsobí skladovacím podmínkám, ať už se jedná o pár regálových sloupců a nebo o vybavení celé skladové haly.

Regály do skladu je možné navrhnout a uspořádat dle aktuálních potřeb uživatele tak, že poskytují přehledné řazení jednotlivých výrobků do polic a snadné vyskladňování a naskladňování. Mezi zajímavé přednosti regálového systému VARIMO patří variabilita sestavení, která umožňuje průběžnou změnu hloubky regálu v rámci jedné sestavy. Tím lze regály efektivně vyplnit různá zákoutí a výklenky skladovacích prostor.

Vhodné řešení uspořádání regálů i uliček, umožňuje účinné plánování logistických procesů.

Standardně jsou policové regály určeny pro ruční obsluhu, která ve vyšších výškách musí být prováděna z bezpečných zařízení.

 ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI SKLADOVÝCH REGÁLŮ:

Pevná a stabilní konstrukce

Policové regály VARIMO dovolují archivovat písemnosti v jakékoli formě uložení – v šanonech, v archivních krabicích, volně, v závěsných deskách, na datových nosičích, atd. Svou přizpůsobivostí a vysokou nosností s přehledem splňují požadavky pro ukládání archiválií.

Povrchová úprava

Pozinkované provedení kovových regálů VARIMO splňuje přísná kritéria pro archivaci. Nejen že bezpečně odolávají v náročném prostředí, nekorodují a ani jinak svým provedením nepoškozují uložené dokumenty, zároveň se snadno čistí a udržují.

Standardizované rozměry

Pro archivní účely dodáváme policové regály VARIMO v typizovaných rozměrech pro skladování nejběžnější dokumentace. Tomu odpovídá příslušná hloubka police pro jednořadé i oboustranné ukládání, ale i světlá délka a výška police, které tak minimalizují omezení pro vkládání a vyjímání příslušných dokumentů.

Doplňky a příslušenství

Již tak rozsáhlé využití policových regálů VARIMO lze rozšířit o doplňky a příslušenství, které poskytne jejich specializované použití, případně jinak zlepší komfort samotné archivace. Toto příslušenství zahrnuje především různé druhy zarážek, dělících přepážek, krytů, výsuvů, dveří, atd.

 KONTAKTUJTE NÁS!

Pokud máte zájem o bližší informace k archivačním regálům, nebo uvažujete o jejich pořízení, obraťte se na nás prostřednictvím uvedených kontaktů, případně volejte na telefonní číslo +420 775 680 805.