Nosnost regálů VARIMO

Co má vliv na nosnost regálové sestavy?

Nosnost je důležitým aspektem každého regálového systému a regálový systém VARIMO není v tomto směru výjimkou.

Nosnost regálu a jeho jednotlivých prvků závisí na konkrétní konfiguraci regálového sloupce – jeho šířce, hloubce, počtu polic a jejich rozteči mezi regálovými sloupy. Konkrétní hodnoty nosnosti vám vždy sdělíme po vytvoření detailního návrhu vaší sestavy.

Nosnost rámů

až 2500 kg

Nosnost polic

až 350 kg

Nosnost regálu

až 2500 kg

Vyšší nosnost regálu díky kombinaci důležitých prvků

Nosnost regálu určuje možnosti ukládání požadovaného zboží nebo materiálu, kde je limitujícím faktorem především nosnost police.

Výbornou nosnost regálů VARIMO zajišťuje unikátní konstrukce polic v kombinaci s konstrukcí sloupů – to vše v provedení z kvalitní oceli.

Unikátní konstrukce regálových polic

Policové regály VARIMO dosahují z hlediska nosnosti velmi dobrých parametrů. Unikátní konstrukce polic, která se skládá z jednotlivých panelů, lze poskytnout širokou škálu nosností.

Ohyby jednotlivých panelů tvoří ve spodní části police nosná žebra, čímž lze dosáhnout zatížitelnosti prakticky pro všechny obory využívající policové regály. K nosnosti polic přispívá také kombinace různých šířek policových panelů a použitého materiálu.

Sloupy regálu jako podpůrná síla

Regálové sloupy poskytují vždy dostatečnou nosnost pro požadovaný počet polic v daném sloupci regálu. Zatížení konkrétního regálového sloupce je dáno počtem polic, jejich vzájemnou roztečí a výškou umístění první police od země.

Regálové sloupy vyrábíme v různých tloušťkách materiálu tak, aby se maximálně přizpůsobily požadovanému použití a nosnosti. Rámy policových regálů VARIMO dimenzujeme pro dostatečnou tuhost a bezpečný přenos užitého zatížení plně naloženého regálu.

Podívejte se na regály VARIMO a další na našem eshopu.

Navrhněte si vlastní regálovou sestavu v online konfigurátoru.

Zjistěte více o všech našich produktech a službách.