Pojízdné regály VARIMO

Dosáhněte až dvojnásobné kapacity vašeho skladu nebo archivu

Když spojíme podvozek a nástavbu ze systému VARIMO, vzniknou pojízdné regály, které představují moderní prostředek skladování. Díky tomu dosáhneme až dvojnásobné kapacity archivu nebo skladu ve srovnání s tradičním uspořádáním stacionárních regálů.

Pojízdné regály využijete v archivech, příručních skladech, výdejnách nářadí a náhradních dílů, provozech, depozitních skladech a všude tam, kde je třeba skladovat nepaletované zboží. Pojízdné policové regály můžete instalovat jak do nově budovaných prostor, tak i prostor existujících, ve kterých je třeba zvýšit kapacitu skladové technologie.

Pojízdné regály můžete ovládat pomocí ovládací růžice nebo volantu, který je řetězovým převodem spojen s hnacími koly. Kola podvozku regálu se odvalují po kolejnicích umístěných buď na podlaze, nebo zalitých do podlahy. Kolejnice uchycené na stávající podlahu opatřujeme náběhovými klíny, případně se prostor mezi nimi vyplní vyrovnávací podlahou.

Počet kolejnic kolejiště a jejich vzájemná poloha je dána délkou podvozku, případně požadavkem na zatížení podvozku. Délku kolejnic určuje velikost bloku regálů. Rozměry a nosnost podvozku jsou dány rozměrem, konfigurací a uvažovaným zatížením regálové nástavby. Pojízdné regály mohou být opatřeny z čelní a zadní strany laminovanou dřevotřískou nebo krycím plechem.

Vlastnosti pojízdných regálů VARIMO

Pevná a stabilní konstrukce

Pevná a stabilní konstrukce regálů VARIMO vám dovoluje ukládat prakticky jakékoliv volně ložené zboží. Od pneumatik, přes šanony až po šroubky v plastových boxech – unikátní kombinace vyztužených polic a promyšlených rámů unese téměř cokoliv, co potřebujete skladovat.

Povrchová úprava

Vaše regály VARIMO odolají náročnému prostředí, nerezaví, nerozklíží se vlhkem a nepoškrábou. Zároveň svým provedením nijak neohrožují celistvost vašeho skladovaného zboží nebo archiválií. To vše díky kvalitní povrchové úpravě pozinkováním.

Standardizované rozměry

V případě archivačních regálů vám usnadní život regály VARIMO, které dodáváme v typizovaných rozměrech pro skladování nejběžnější dokumentace. Tomu odpovídá příslušná hloubka police pro jednořadé i oboustranné ukládání. A zároveň i světlá délka a výška police, které tak minimalizují omezení pro vkládání a vyjímání příslušných dokumentů.

Doplňky a příslušenství

Usnadněte si skladování zboží a dokumentů s praktickými doplňky pro všemožné účely. Pohodlí při skladování dokumentů vám zajistí různé druhy zarážek a dělicích přepážek nebo výsuvů. Praktické jsou také boční a zadní výplně z různých materiálů. Regál opatřený výplněmi můžete uzavřít i dveřmi se zamykáním – získáte tak regálovou skříň.

Máte zájem o pojízdné regály? Napište nám nezávaznou poptávku.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o pojízdné regály? Zajímá vás cena? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

Napište nám, jaký typ regálu, sestavy nebo nábytku a v jakém rozmezí potřebujete.

My se vám ozveme zpět, probereme případné detaily a následně vám zašleme cenovou kalkulaci ZDARMA.

Zaměření skladu ZDARMA pro policové regály VARIMO.

Podívejte se na regály VARIMO a další na našem eshopu.

Navrhněte si vlastní regálovou sestavu v online konfigurátoru.

Zjistěte více o všech našich produktech a službách.

Děkujeme za váš dotaz!

Co nejdříve vás budeme kontaktovat.