KOVOVÉ POLICOVÉ REGÁLY VARIMO

blank
blank

PATROVÉ REGÁLY

Policové regály VARIMO jsou velmi variabilní a jednou z jejich možností modifikace, je vytváření patrových skladů. Patrové sklady využívají výšku skladovacího prostoru, který dělí na jednotlivá patra, čímž značně zvyšují kapacitu skladu při zachování půdorysné plochy.

V případě omezené půdorysné plochy, ale vysokého stropu, lze kovový regálový systém VARIMO použít k vybudování patrového skladu. Dle požadované výšky pro jednopatrový nebo dvoupatrový sklad se navrhnou dostatečně dimenzované a dlouhé sloupy, na které jsou standardně uchyceny police v daných roztečích. V místě pochozí plošiny (patra) je potom zavěšena podlaha, která je tvořena buďto z ocelových roštů a nebo z dřevotřískové desky. Podlaha tvoří obslužnou plošinu pro police ve vyšších částech regálu.

Jednotlivá patra jsou propojena schodišti a pro snadnou manipulaci při skladování mohou být též vybaveny předávacími brankami pro vyzdvižení ukládaného materiálu prostřednictvím vysokozdvižného vozíku.

Patrové sklady z regálů VARIMO se nejčastěji využívají v archivech pro ukládání šanonů, dokumentace a tiskovin, ale i pro různé zboží nebo náhradní díly v servisech a opravnách.

 ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI PATROVÝCH SKLADŮ:

Pevná a stabilní konstrukce

Policové regály VARIMO dovolují archivovat písemnosti v jakékoli formě uložení – v šanonech, v archivních krabicích, volně, v závěsných deskách, na datových nosičích, atd. Svou přizpůsobivostí a vysokou nosností s přehledem splňují požadavky pro ukládání archiválií.

Povrchová úprava

Pozinkované provedení kovových regálů VARIMO splňuje přísná kritéria pro archivaci. Nejen že bezpečně odolávají v náročném prostředí, nekorodují a ani jinak svým provedením nepoškozují uložené dokumenty, zároveň se snadno čistí a udržují.

Standardizované rozměry

Pro archivní účely dodáváme policové regály VARIMO v typizovaných rozměrech pro skladování nejběžnější dokumentace. Tomu odpovídá příslušná hloubka police pro jednořadé i oboustranné ukládání, ale i světlá délka a výška police, které tak minimalizují omezení pro vkládání a vyjímání příslušných dokumentů.

Doplňky a příslušenství

Již tak rozsáhlé využití policových regálů VARIMO lze rozšířit o doplňky a příslušenství, které poskytne jejich specializované použití, případně jinak zlepší komfort samotné archivace. Toto příslušenství zahrnuje především různé druhy zarážek, dělících přepážek, krytů, výsuvů, dveří, atd.

 KONTAKTUJTE NÁS!

Pokud máte zájem o bližší informace k archivačním regálům, nebo uvažujete o jejich pořízení, obraťte se na nás prostřednictvím uvedených kontaktů, případně volejte na telefonní číslo +420 775 680 805.