Patrové regály VARIMO

Máte sklad s vysokým stropem? Využijte ho na maximum

Jednou z možností modifikace regálů VARIMO je vytváření patrových skladů. Patrové sklady využívají výšku skladovacího prostoru, který dělí na jednotlivá patra. Tím značně zvyšují kapacitu skladu při zachování půdorysné plochy.

V případě omezené půdorysné plochy a zároveň vysokého stropu můžeme regálový systém VARIMO použít k vybudování patrového skladu. Dle požadované výšky pro jednopatrový nebo dvoupatrový sklad navrhneme dostatečně dimenzované a dlouhé sloupy, na které jsou standardně uchyceny police v daných roztečích. V místě pochozí plošiny (patra) zavěsíme podlahu, která se skládá z ocelových roštů, nebo z dřevotřískové desky. Podlaha tvoří obslužnou plošinu pro police ve vyšších patrech regálu.

Jednotlivá patra jsou propojena schodišti. Pro snadnou manipulaci při skladování mohou být také vybaveny předávacími brankami pro vyzdvižení ukládaného materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku.

Patrové sklady z regálů VARIMO se nejčastěji využívají v archivech pro ukládání šanonů, dokumentace a tiskovin, ale i pro různé zboží nebo náhradní díly v servisech a opravnách.

Vlastnosti skladových regálů VARIMO

Pevná a stabilní konstrukce

Pevná a stabilní konstrukce regálů VARIMO vám dovoluje ukládat prakticky jakékoliv volně ložené zboží. Od pneumatik, přes šanony až po šroubky v plastových boxech – unikátní kombinace vyztužených polic a promyšlených rámů unese téměř cokoliv, co potřebujete skladovat.

Povrchová úprava

Vaše regály VARIMO odolají náročnému prostředí, nerezaví, nerozklíží se vlhkem a nepoškrábou. Zároveň svým provedením nijak neohrožují celistvost vašeho skladovaného zboží nebo archiválií. To vše díky kvalitní povrchové úpravě pozinkováním.

Standardizované rozměry

V případě archivačních regálů vám usnadní život regály VARIMO, které dodáváme v typizovaných rozměrech pro skladování nejběžnější dokumentace. Tomu odpovídá příslušná hloubka police pro jednořadé i oboustranné ukládání. A zároveň i světlá délka a výška police, které tak minimalizují omezení pro vkládání a vyjímání příslušných dokumentů.

Doplňky a příslušenství

Usnadněte si skladování zboží a dokumentů s praktickými doplňky pro všemožné účely. Pohodlí při skladování dokumentů vám zajistí různé druhy zarážek a dělicích přepážek nebo výsuvů. Praktické jsou také boční a zadní výplně z různých materiálů. Regál opatřený výplněmi můžete uzavřít i dveřmi se zamykáním – získáte tak regálovou skříň.

Máte zájem o patrové regály? Napište nám nezávaznou poptávku.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o patrové regály? Zajímá vás cena? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

Napište nám, jaký typ regálu, sestavy nebo nábytku a v jakém rozmezí potřebujete.

My se vám ozveme zpět, probereme případné detaily a následně vám zašleme cenovou kalkulaci ZDARMA.

Zaměření skladu ZDARMA pro policové regály VARIMO.

Podívejte se na regály VARIMO a další na našem eshopu.

Navrhněte si vlastní regálovou sestavu v online konfigurátoru.

Zjistěte více o všech našich produktech a službách.

Děkujeme za váš dotaz!

Co nejdříve vás budeme kontaktovat.