KOVOVÉ POLICOVÉ REGÁLY VARIMO

blank

V čem policové regály VARIMO opravdu vynikají je jejich rozměrová variabilita. Regály lze poskládat prakticky v libovolné konfiguraci, samozřejmě s ohledem na modulové rozměry. V rámci jedné sestavy lze tedy měnit nejen výšku, ale i hloubku jednotlivých sloupců regálu.

Kovové policové regály VARIMO jsou dodávány v těchto základních rozměrových modulech:

  • Výška regálu: 2000, 2500, 3000, 3500, 4000, 4500 a 5000 mm
  • Hloubka regálu: 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800 a 1000 mm
  • Délka polic: 550, 700, 850, 1000, 1150, 1300 a 1500 mm

Kombinací daných rozměrů jsme schopni vyhovět valné většině zákazníků a pomoci jim vyřešit problémy skladování. Prostřednictvím použití vhodných délek polic dosáhneme nejlepšího možného využití daného prostoru v rámci délky regálové sestavy. V celé délce sestavy nemusí mít police stejnou hloubku. Pokud to situace vyžaduje (např. zúžení okolo sloupu nebo radiátoru) a nebo i z prostého požadavku zákazníka, lze hloubku polic průběžně měnit. Samozřejmostí už je možnost libovolně měnit výšku regálu a počet polic nad sebou v jednotlivých sloupcích regálové sestavy.

Je ale také třeba mít na paměti, že uvedené rozměry jsou modulové, tzn. řádově zaokrouhlené na čísla, která lépe umožňují zjednodušeně vytvářet návrhy regálových sestav. Modulové rozměry policových regálů VARIMO nám tedy pomáhají lépe pochopit dimenze jednotlivých regálových komponent. Při návrhu regálových sestav je ovšem nutné v rámci využitelného prostoru zohlednit skutečné rozměry tak, aby se vytvořený regál do daného prostoru vešel.

Zjednodušeně se tedy dá říci, že na každém konci je regálová sestava delší o 18 mm (polovina šířky regálového sloupu) a v každém spoji průběžné sestavy policových regálů celkový rozměr nabývá o 5 mm. Také hloubka policového regálu VARIMO je navýšena o přesah sloupů, který činí 25 mm (pro celou hloubku regálu).

Předchozí text vám může připadat poněkud složitý, proto si v sekci Dokumenty ke stažení můžete stáhnout soubor s přehledným popisem a zobrazením skutečných rozměrů policových regálů VARIMO.