Doprava a montáž regálů VARIMO

Vaše regály doručíme až k vám

Pro své pohodlí můžete využít naši dopravu regálů a montážní služby. Pokud těchto služeb využít nechcete, nabízíme vám i bezplatnou možnost osobního odběru regálů v našem skladu v Chotusicích.

Dále pro Vás máme pečlivě zpracované montážní návody jak písemnou formou, tak i přehledný videonávod pro smontování regálů vlastními silami.

Pokud si regály chcete nechat doručit, nabízíme několik druhů dopravyCenu dopravy regálů uvádíme v cenové nabídce zvlášť.

Spolehlivá doprava po celé ČR a na Slovensku

Jak vám doručíme regály?

Výdejní místo, sklad

Doprava policových regálů VARIMO - dodávka.

Montáž regálů a jak na ni

Zajímá vás, jak se regály varimo montují?

Podívejte se na video nebo na návod k montáži v tiskové podobě:

01.

Regály můžete dát dohromady sami.

Na našich internetových stránkách najdete podrobné montážní návody pro jednotlivé regálové systémy. Pokud oplýváte alespoň troškou šikovnosti, nebudete mít s montáží problém. V případě dotazů se na nás můžete obrátit telefonicky nebo e-mailem.

02.

K montáži využijte své vlastní zaměstnance.

Můžete samozřejmě využít i zaměstnanců své společnosti z technického úseku, pokud je máte k dispozici. V takovém případě bude postup montáže stejný jako v bodě 1. Pracovníkům poskytněte montážní návody z našich webových stránek, podle kterých regály sestaví.

03.

Regály vám namontujeme my.

Pokud si chcete být jisti správným sestavením, obraťte se na nás. Můžete si objednat rovnou kompletní servis a my vám tak regály nejen dopravíme, ale i namontujeme. Naši proškolení pracovníci zaručí precizní práci v odpovídající kvalitě a domluveném termínu. 

Pokud se přeci jen rozhodnete pro naši montáž ...

12 montérů a stovky zakázek

Troufáme si říct, že máme jeden z nejšikovnějších montážních týmů v oboru. Našich 12 montérů zvládlo realizovat již stovky zakázek ke spokojenosti našich zákazníků. Poradí si i s nečekanými problémy a úpravami regálů v průběhu montáže.

Montáž vše v jednom a zodpovědnost za škody

Montáž zahrnuje manipulaci se zbožím po objektu, samotné zkonstruování a v případě potřeby i ukotvení regálů. Naši montéři mají navíc sjednané pojištění odpovědnosti pro případ neočekávaných škod.

Napište si o cenovou kalkulaci ZDARMA

Cenová nabídka ZDARMA

Zajímá vás, na kolik by vás vyšla regálová sestava na míru vašeho skladovacího prostoru? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

 

Do formuláře níže nám napište přibližnou délku, šířku a hloubku regálu nebo regálové sestavy, kterou poptáváte, a také požadovaný počet polic.

 

My se vám ozveme zpět, probereme případné detaily a zašleme vám cenovou kalkulaci.

Podívejte se na regály VARIMO a další na našem eshopu.

Navrhněte si vlastní regálovou sestavu v online konfigurátoru.

Zjistěte více o všech našich produktech a službách.

Děkujeme za váš dotaz!

Co nejdříve vás budeme kontaktovat.