Kdo jsme?

Česká firma s odpovědností

Jsme ryze česká firma bez zahraničního kapitálu. Za naší prací si stojíme, a tak se neschováváme za společnost s ručením omezeným. Místo toho vystupujeme pod vlastními jmény. Máme rádi Česko, a proto podporujeme ekonomiku českého trhu, ze kterého vybíráme dodavatele materiálů pro naše regály.

Doprava policových regálů VARIMO - dodávka.
Pečeť Český výrobek roku 2021 - ocenění našich policových kovových regálů VARIMO.

Policové regály s oceněním

V roce 2021 jsme získali prestižní ocenění „Český výrobek“, kterým se chlubí naše policové regály VARIMO. Ty  zároveň obstály v náročné zkoušce a mohou se pyšnit certifikátem Strojírenského zkušebního ústavu v Brně.

Na 1. místě Vy

Nabyté zkušenosti nám každý den pomáhají v řešení vašich přání a požadavků. Ať už se jedná o vybavení sklípku nebo o stavbu patrového skladu, je pro nás zákazník vždy na prvním místě.

Naší nejlepší vizitkou jsou spokojení klienti, kteří se na nás opakovaně obrací nejen při zařizovaní skladů, ale i dílen, servisů nebo prostor v domácnosti.

Spolupráce se zákazníkem - e-regály.
Výrobní linka na policové regály VARIMO.

Dlouholetá tradice

Díky naší dlouholeté praxi na poli skladování a regálových zařízení dokážeme splnit i ta nejnáročnější zadání. Na českém a slovenském trhu fungujeme již přes 15 let. Za tu dobu jsme vybudovali sklad, výrobní linku a systém odborných služeb.

Proč si vybrat právě nás?

Certifikáty

Kvalitu našich regálů potvrzují Státní zkušební ústav a cena Český výrobek.

Vlastní výroba

Disponujeme vlastní výrobní kapacitou a podporujeme český trh.

Rychlost

Všechna vaše přání se snažíme splnit v nejkratší možné době.

Příznivé ceny

Nabízíme vám kvalitní výrobky za ty nejlepší ceny.

Preciznost a kvalita

Naše výrobky zpracováváme moderní strojovou výrobou a klademe velký důraz na přesnost a kvalitu zpracování.

Spolehlivost

Víme, jak moc je důležité, aby na firmu bylo spolehnutí. Spolehlivost proto patří mezi jeden z našich pilířů, na kterých si zakládáme.

Zkušenost v oboru

Díky naší dlouholeté praxi na poli skladování a regálových zařízení dokážeme splnit i ta nejnáročnější zadání.

Podrobněji o nás a naší činnosti

Naše firma je přímým výrobcem kovových policových regálů VARIMO. Výrobní závod se nachází v Chotusicích u Kutné Hory.


Regálový systém VARIMO je naším předním výrobním artiklem, proto celý výrobní proces podléhá důkladným kontrolám a samotná výroba probíhá na automatizovaných linkách s použitím výhradně certifikovaných materiálů.


Neméně důležitým faktorem naší filozofie je podpora českého průmyslu, na které se sami podílíme. Proto převážná většina materiálu použitého na výrobu policových regálů VARIMO pochází od domácích dodavatelů a i to je jedním z důvodů, proč jsme sami obdrželi prestižní ocenění „Český výrobek“.


Firma se na českém trhu prezentuje pod značkou e-regaly.cz, ale její právní formou je OSVČ. To dokazuje, že si za svými produkty a službami stoprocentně stojíme a nedělá nám problém ručit za svoje závazky celým svým osobním majetkem.


O síle firmy svědčí také to, že již od svého vzniku se obešla bez cizího kapitálu a i nadále zůstává čistě českou společností bez zahraničního vlivu.

Naše filozofie

Výrobní linka na policové regály VARIMO.

Náš cíl

Naším cílem je být respektovanou společností s dobrou pověstí. Chceme vám i nadále poskytovat vysokou kvalitu dodávaných výrobků a odbornou úroveň služeb. Být úspěšnou a finančně stabilní společností s pevnou pozicí na trhu.
Věříme, že toho ve spolupráci s vámi dosáhneme. Děkujeme za vaši přízeň!

Zajímají vás ceny regálů, chcete si regál sami navrhnout nebo zjistit další možnosti?

E-shop

Chcete rovnou nakoupit regály, nebo se podívat na další varianty a ceny? Podívejte se na regály VARIMO na našem e-shopu.

Konfigurátor

Chcete si sami navrhnout regálovou sestavu? Podívejte se na náš online konfigurátor. V případě dotazů nás kontaktujte.

Firemní web

Chcete se dozvědět více o našich produktech, dalších regálech a o našich službách? Podívejte se na náš firemní web.