KOVOVÉ POLICOVÉ REGÁLY VARIMO

blank
blank

ARCHIVAČNÍ REGÁLY

Nejčastější použití kovových policových regálů VARIMO je pro archivaci dokumentů a tiskovin. Dle toho je také odvozen jejich název – archivační regály, někdy též nazývané archivní nebo spisové regály.

Potřebujete archivovat šanony nebo jiné tiskoviny? Pak jsou pro vás policové regály VARIMO tou správnou volbou. Jejich důmyslně navržená konstrukce umožňuje efektivní ukládání archiválií, především v šanonech nebo archivních krabicích. Úzké sloupy poskytují ideální využitelnost police v maximální délce a nízký profil police o výšce 30 mm spolu s přestavitelností po 25 mm dovoluje plně využít výšku regálu, neboť oproti jiným regálovým systémům lze do stejné výšky rámu regálu vyskládat více polic nad sebou se zachováním požadované rozteče pro ukládání.

Hloubka polic v kroku po 100 mm a volba délky po 150 mm poskytuje dostatek rozměrových variant ke skladování téměř jakýchkoli druhů archivačních obalů a krabic. Vždy lze nalézt vhodné řešení tak, aby v regálu nezůstávali zbytečně „hluchá“ nevyužitá místa. Pokud skladujete hlavně šanony, tam je situace jasná, tam se standardně používá hloubka 300 mm pro jednořadý policový regál a 600 mm pro oboustranně zakládaný regál.

 ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI ARCHIVNÍCH REGÁLŮ:

Pevná a stabilní konstrukce

Policové regály VARIMO dovolují archivovat písemnosti v jakékoli formě uložení – v šanonech, v archivních krabicích, volně, v závěsných deskách, na datových nosičích, atd. Svou přizpůsobivostí a vysokou nosností s přehledem splňují požadavky pro ukládání archiválií.

Povrchová úprava

Pozinkované provedení kovových regálů VARIMO splňuje přísná kritéria pro archivaci. Nejen že bezpečně odolávají v náročném prostředí, nekorodují a ani jinak svým provedením nepoškozují uložené dokumenty, zároveň se snadno čistí a udržují.

Standardizované rozměry

Pro archivní účely dodáváme policové regály VARIMO v typizovaných rozměrech pro skladování nejběžnější dokumentace. Tomu odpovídá příslušná hloubka police pro jednořadé i oboustranné ukládání, ale i světlá délka a výška police, které tak minimalizují omezení pro vkládání a vyjímání příslušných dokumentů.

Doplňky a příslušenství

Již tak rozsáhlé využití policových regálů VARIMO lze rozšířit o doplňky a příslušenství, které poskytne jejich specializované použití, případně jinak zlepší komfort samotné archivace. Toto příslušenství zahrnuje především různé druhy zarážek, dělících přepážek, krytů, výsuvů, dveří, atd.

 KONTAKTUJTE NÁS!

Pokud máte zájem o bližší informace k archivačním regálům, nebo uvažujete o jejich pořízení, obraťte se na nás prostřednictvím uvedených kontaktů, případně volejte na telefonní číslo +420 775 680 805.