Archivační regály VARIMO

Využijte každý centimetr prostoru pro vaše dokumenty

Nejčastější použití kovových policových regálů VARIMO je pro archivaci dokumentů a tiskovin.

Archivační regály někdy také nazýváme archivní nebo spisové.

Potřebujete archivovat šanony nebo jiné tiskoviny? Pak jsou pro vás archivační regály VARIMO tou správnou volbou. Jejich důmyslně navržená konstrukce umožňuje efektivní ukládání archiválií, především v šanonech nebo archivních krabicích.

Úzké sloupy poskytují ideální využitelnost police v maximální délce. Nízký profil police o výšce 30 mm spolu s přestavitelností po 25 mm dovoluje plně využít výšku regálu, protože oproti jiným regálovým systémům lze do stejné výšky rámu regálu vyskládat více polic nad sebou se zachováním požadované rozteče pro ukládání.

Hloubka polic v kroku po 100 mm a volba délky po 150 mm poskytuje dostatek rozměrových variant ke skladování téměř jakýchkoli druhů archivačních obalů a krabic. Vždy vám navrhneme nejvhodnější řešení tak, aby v regálu nezůstávala „hluchá“, tedy nevyužitá místa.

Pokud skladujete hlavně šanony, vaše situace je ještě jednodušší. Můžete použít standardní hloubku police 300 mm pro jednořadý policový regál a 600 mm pro oboustranně zakládaný regál.

Vlastnosti skladových regálů VARIMO

Pevná a stabilní konstrukce

Pevná a stabilní konstrukce regálů VARIMO vám dovoluje ukládat prakticky jakékoliv volně ložené zboží. Od pneumatik, přes šanony až po šroubky v plastových boxech – unikátní kombinace vyztužených polic a promyšlených rámů unese téměř cokoliv, co potřebujete skladovat.

Povrchová úprava

Vaše regály VARIMO odolají náročnému prostředí, nerezaví, nerozklíží se vlhkem a nepoškrábou. Zároveň svým provedením nijak neohrožují celistvost vašeho skladovaného zboží nebo archiválií. To vše díky kvalitní povrchové úpravě pozinkováním.

Standardizované rozměry

V případě archivačních regálů vám usnadní život regály VARIMO, které dodáváme v typizovaných rozměrech pro skladování nejběžnější dokumentace. Tomu odpovídá příslušná hloubka police pro jednořadé i oboustranné ukládání. A zároveň i světlá délka a výška police, které tak minimalizují omezení pro vkládání a vyjímání příslušných dokumentů.

Doplňky a příslušenství

Usnadněte si skladování zboží a dokumentů s praktickými doplňky pro všemožné účely. Pohodlí při skladování dokumentů vám zajistí různé druhy zarážek a dělicích přepážek nebo výsuvů. Praktické jsou také boční a zadní výplně z různých materiálů. Regál opatřený výplněmi můžete uzavřít i dveřmi se zamykáním – získáte tak regálovou skříň.

Podívejte se na regály VARIMO a další na našem eshopu.

Navrhněte si vlastní regálovou sestavu v online konfigurátoru.

Zjistěte více o všech našich produktech a službách.