KOVOVÉ POLICOVÉ REGÁLY VARIMO

blank
blank

SPECIÁLNÍ INSTALACE

Kromě standardního využití policových regálů lze systém VARIMO také přizpůsobit pro různé specifické využití. Pomocí uzpůsobení samotné regálové konstrukce společně s použitím vhodných doplňků lze dosáhnout použitelnosti regálů i ve speciálních provozech.

Jedním z možných specifikací jsou například regály pro hasiče k ukládání výstroje. Vhodně rozmístěné police, zesílená stabilní konstrukce a síťované boční a zadní strany tvoří dohromady celek perfektně přizpůsobený potřebám hasičů, kde každá část výstroje najde své místo.

Další variantou je umístění policového regálu VARIMO na kolečka a využít ho jako mobilní úložný prostor, můžete tak přesunout uložený materiál vždy na požadované místo.

Jak již bylo uvedeno, kovové regály lze opatřit různými výplněmi (ať už bočními nebo zadními), které mohou být jak síťované, tak plné a z různých materiálů. Mezi nejčastější varianty patří drátěné sítě, pozinkované nebo lakované plechy, laminované desky s různým dekorem, atd. Spolu se zakrytováním regálů souvisí další z možností specifikace, jímž je kompletní zakrytování včetně uzavření přední části uzamykatelnými dveřmi, tím vznikne regálová skříň. Zase lze uplatnit různé modifikace materiálů a provedení, jako jsou otvíravé nebo posuvné dveře a různé typy zamykání.

V neposlední řadě lze policové regály VARIMO modifikovat do jiných nábytkových částí. Nejvíce využívanou variací v tomto segmentu je přetvoření regálového systému na pracovní nebo balící stoly plynule navazující na regálové sestavy. Samotná konstrukce stolu využívá uzpůsobené části regálu a je osazena pracovní deskou z příslušného materiálu dle potřeb zákazníka.

 ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI:

Pevná a stabilní konstrukce

Policové regály VARIMO dovolují archivovat písemnosti v jakékoli formě uložení – v šanonech, v archivních krabicích, volně, v závěsných deskách, na datových nosičích, atd. Svou přizpůsobivostí a vysokou nosností s přehledem splňují požadavky pro ukládání archiválií.

Povrchová úprava

Pozinkované provedení kovových regálů VARIMO splňuje přísná kritéria pro archivaci. Nejen že bezpečně odolávají v náročném prostředí, nekorodují a ani jinak svým provedením nepoškozují uložené dokumenty, zároveň se snadno čistí a udržují.

Standardizované rozměry

Pro archivní účely dodáváme policové regály VARIMO v typizovaných rozměrech pro skladování nejběžnější dokumentace. Tomu odpovídá příslušná hloubka police pro jednořadé i oboustranné ukládání, ale i světlá délka a výška police, které tak minimalizují omezení pro vkládání a vyjímání příslušných dokumentů.

Doplňky a příslušenství

Již tak rozsáhlé využití policových regálů VARIMO lze rozšířit o doplňky a příslušenství, které poskytne jejich specializované použití, případně jinak zlepší komfort samotné archivace. Toto příslušenství zahrnuje především různé druhy zarážek, dělících přepážek, krytů, výsuvů, dveří, atd.

 KONTAKTUJTE NÁS!

Pokud máte zájem o bližší informace k archivačním regálům, nebo uvažujete o jejich pořízení, obraťte se na nás prostřednictvím uvedených kontaktů, případně volejte na telefonní číslo +420 775 680 805.