Celkový přehled

Základní specifikace

Rozměry regálu

Nosnosti regálu

Provedení rámů regálu

Provedení police regálu

Příslušenství

Montážní návod

Certifikáty

Dokumentace ke stažení

KOVOVÉ POLICOVÉ REGÁLY VARIMO

Jedná se o profesionální regálový systém vyznačující se kvalitním zpracováním, pevnou konstrukcí a variabilním uspořádáním. Konstrukce regálu umožňuje bezšroubové sestavení, a přesto si zachovává vysokou pevnost a stabilitu.
VARIMO – kovové policové regály, které se přizpůsobí Vašim potřebám.

VARIMO představuje sofistikovaný regálový systém, nacházející uplatnění v mnoha oblastech.
Je vhodný především pro tyto provozy:

  • Archivní a archivační regály
  • Skladové regály
  • Uskladnění depozitáře
  • Příruční regály
  • Dílenské regály
  • Regály do garáže
  • Regály do sklepa a do komory

VARIMO tímto dokládá, že je univerzálním regálovým systémem, který je schopen poskytnout odpovídající řešení v optimalizaci skladového hospodářství. Policové regály VARIMO tak značně přispívají ke zlepšování procesů zásobování a skladování různých druhů položek vytvářením vhodných podmínek pro jejich ukládání.

Již základní koncepce kovových policových regálů VARIMO skýtá široké možnosti pro jejich využití. Jejich další modifikace či rozšíření o vhodné doplňky přizpůsobí uspořádání regálu pro uskladnění konkrétního sortimentu, případně pro kombinaci různých typů zboží.

Skvěle se tak hodí k archivaci firemní dokumentace, ať už je uložená volně, v šanonech nebo archivních krabicích. Stejně tak ale velice dobře poslouží ve skladu výrobků, baleného i vyskládaného zboží, nebo náhradních dílů. Muzea a galerie mohou regály využít v depozitech k uskladnění svých sbírek a to jak v otevřených tak i uzavřených regálových sestavách.

Pozitivně je hodnoceno také použití policových regálů VARIMO v hotelových a ubytovacích provozech, v nemocnicích a své uplatnění nachází i ve školách a vzdělávacích zařízeních. Svoje místo najdou tyto regály také v dílnách, výrobních a zpracovatelských provozech. V neposlední řadě lze policové regály VARIMO použít pro domácí použití, což je nejčastěji v komoře, ve sklepě a nebo Vám pomohou udělat pořádek v garáži.