O FIRMĚ

O FIRMĚ E-REGALY.CZ

Naše firma je přímým výrobcem kovových policových regálů VARIMO. Výrobní závod se nachází v Chotusicích u Kutné Hory.

Regálový systém VARIMO je naším předním výrobním artiklem, proto celý výrobní proces podléhá důkladným kontrolám a samotná výroba probíhá na automatizovaných linkách s použitím výhradně certifikovaných materiálů.

Neméně důležitým faktorem naší filozofie je podpora českého průmyslu, na které se sami podílíme. Proto převážná většina materiálu použitého na výrobu policových regálů VARIMO pochází od domácích dodavatelů a i to je jedním z důvodů, proč jsme sami obdrželi prestižní ocenění „Český výrobek“.

Firma se na českém trhu prezentuje pod značkou e-regaly.cz, ale její právní formou je OSVČ. To dokazuje, že si za svými produkty a službami stoprocentně stojíme a nedělá nám problém ručit za svoje závazky celým svým osobním majetkem.

O síle firmy svědčí také to, že již od svého vzniku se obešla bez cizího kapitálu a i nadále zůstává čistě českou společností bez zahraničního vlivu.

Filozofie společnosti:

  • Poskytování kvalitních a profesionálních služeb v oblasti dodávky regálových systémů a kovového nábytku pro vybavení skladů a archivů.
  • Pomoc zákazníkům najít a zajistit nejvhodnější řešení pro skladování jejich sortimentu.
  • Podpora domácího trhu, upřednostňováním místních dodavatelů materiálu a služeb.
  • Vstřícný vztah k životnímu prostředí, respektující příslušné zákony a normy, a s nimi související důraz na recyklovatelnost všech námi používaných materiálů.
  • Hledání nových řešení na zefektivnění výrobních technologií, vedoucích ke snížení nákladů na výrobu a optimalizace provozu celého úseku výroby.

Naším cílem je být úspěšnou společností s pevnou pozicí na trhu, finančně stabilní, poskytující vysokou kvalitu dodávaných výrobků a odbornou úroveň služeb, v neposlední řadě být respektovanou společností s dobrou pověstí.

blank

 5 DŮVODŮ PROČ SE OBRÁTIT NA NÁS

  • Profesionální přístup

Již více než 10 let úspěšně podnikáme v oblasti vybavení archivů a skladů regálovými systémy. Za tuto dobu jsme získali spoustu zkušeností a i další vzdělávání nám pomáhá řešit i ta nejnáročnější zadání klientů.

  • Kvalita produktů a služeb

Disponujeme vlastní výrobou kovových policových regálů, a naše výrobky jsou neustále pod přísnou kontrolou kvality. Stejné nasazení se snažíme udržovat i při poskytování služeb spojených s prodejem regálů.

  • Česká stabilní firma

Jsme ryze česká firma bez zahraničního kapitálu a silnou pozicí na trhu. Investice z vlastních zdrojů a včasné plněný svých závazků jen podtrhují „zdraví“ a stabilitu naší firmy.

  • Získaná ocenění

Výroba kovových policových regálů je v maximální míře realizována nákupem materiálu od místních dodavatelů. To jsou hlavní důvody pro získání ocenění Český výrobek. Kvalita výroby a použitých materiálů zase zajistily úspěch v náročných testech Strojírenského zkušebního ústavu, které naše regály splnily bez výhrad.

  • Rychlost a spolehlivost

Vlastní výroba kovových policových regálů a dostatečná skladová kapacita nám umožňují vykrýt drtivou většinu zakázek ve velmi krátkých termínech. Naši zákazníci se na nás mohou plně spolehnout, že uděláme vše pro to, abychom nezklamali jejich důvěru při realizaci dodávek regálových systémů.

blank

JSME TÝM ODBORNÍKŮ

S dotazy a požadavky ohledně regálů a regálových systémů Vám pomůže proškolený tým profesionálů. Neváhejte se na nás obrátit se svými požadavky.