Doprava a montáž regálů

Revize regálů

Zaměření a návrh regálů

DOPRAVA A MONTÁŽ REGÁLOVÝCH SYSTÉMŮ

Pomůžeme vám s realizací vašeho regálového vybavení. Neváhejte se na nás obrátit.

Našim zákazníkům nabízíme dopravu a montážní služby, samozřejmě tyto služby nikomu nenutíme a proto nabízíme i bezplatnou možnost osobního odběru regálů v našem skladu v Chotusicích. Dále pro Vás máme pečlivě zpracované montážní návody jak písemnou formou tak přehledný videonávod pro smontování regálů vlastními silami.

Využíváme ověřené přepravní společnosti

Jestliže chcete využít naše dopravní služby, standardně zboží zasíláme skrze přepravní společnost Geis CZ, s kterou úzce spolupracujeme už několik let a máme s ní pozitivní zkušenost. Tato společnost zajišťuje dopravu po celé České a Slovenské republice. Pro méně objemné zakázky lze využít i Českou poštu. Pohyb zásilky můžete sledovat na internetu.
V případě objednání zboží včetně montáže, dopravu zajišťujeme především vlastními prostředky. Náš vozový park obsahuje řadu užitkových vozidel od malých pickupů až po dodávky s kapacitou nakládky 1500 kg. Vlastní dopravu také využijeme při nestandardních podmínkách dodání, které jsou například proměnlivá doba doručení nebo noční zavážka zboží.

Bezstarostná montáž !

Troufáme si říct, že máme jeden z nejšikovnějších montážních týmů v oboru. Našich 12 montérů zvládlo realizovat již stovky zakázek ke spokojenosti našich zákazníků. Poradí si i s nečekanými problémy a úpravami regálů v průběhu montáže.

Montáž zahrnuje manipulaci zboží po objektu, samotné zkonstruování a v případě potřeby i ukotvení regálů.

Naši montéři mají sjednané pojištění odpovědnosti z důvodu neočekávaných škod.