KOVOVÉ POLICOVÉ REGÁLY VARIMO

blank

Kovový policový systém VARIMO se pyšní certifikáty, které jej řadí k ověřeným regálovým systémům splňujících přísná kritéria rozdílných uživatelů. Získané certifikáty dokazují, že na kvalitu a provedení policových regálů VARIMO klademe velký důraz.

Jedním z nejdůležitějších certifikací je ta, která osvědčuje statické parametry regálového systému a dokládá tak jeho pevnost a stabilitu za všech okolností. Z toho důvodu byly naše policové regály VARIMO testovány ve Státním zkušebním ústavu v Brně, kde obstál ve všech zatěžovacích zkouškách a s přehledem tak splnil deklarované hodnoty pro zatížení.

Dalším certifikátem, na který jsme náležitě hrdí, je doklad o původu materiálů a výroby, jenž je stvrzen osvědčením „Český výrobek“. Protože kovové policové regály VARIMO jsou vyráběny v České republice, konkrétně v našem výrobním závodu v Chotusicích u Kutné Hory a materiál na jeho výrobu je odebírán od českých výrobců, nebyl žádný problém splnit požadované podmínky k obdržení tohoto ocenění.

Výroba probíhá v maximální míře v automatickém provozu, tudíž je minimalizováno riziko výrobních chyb a jednotlivé díly policových regálů dosahují vysoké tolerance přesnosti. K výrobě policových regálů VARIMO jsou používány pouze certifikované oceli a celá výroba probíhá v souladu s příslušnými českými nebo evropskými normami.

Naší největší devizou však je samotný princip řízení pohybu skladu a související logistiky tak, aby samotná výroba i vyskladňování zakázek probíhalo efektivně a plynule bez zbytečného zdržení. Tento systém nám umožňuje uspokojit dodávky regálů k zákazníkům v krátkých termínech a bez zbytečných vícenákladů. Tyto zažité principy nám poskytují konkurenční výhodu, ale také závazek vůči všem obchodním partnerům a zákazníkům.